Luxusní sedačky, postele, křesla Praha

Prodejna MSJ v Praze vám přináší širokou nabídku na kvalitní sedačky, sedací soupravy, křesla, nábytek, jídelní stoly, židle, postele či interiérové doplňky. Naleznete u nás kožené sedací soupravy nebo látkové sedací soupravy z Itálie, Finska, Německa a Španělska, které vás zaujmou svým designem a komfortem sezení. Moderní sedací soupravy či klasické sedačky jsou doplněny kvalitními konferenčními stolky a nábytkem. Celý interiér vám pomůžeme doladit krásnými interiérovými doplňky v podobě koberců, lamp nebo dekoračních polštářů či dek. Doplňte svůj obývací pokoj, ložnici, pracovnu či jídelnu o kvalitní a elegantní prvek od značky MSJ.

Mám otázku

MSJ Praha

Argentinská 32a
(bytový komplex VIVUS)
Praha 7, Holešovice
Tel.: +420 722 918 817
E-mail: praha@msj.cz

Navigovat

Domluvte si obchodní schůzku s interiérovým designérem.

Vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru.

Všichni naši zaměstnanci se pravidelně účastní mezinárodních veletrhů, prezentací světových novinek a odborných školení. Cílem je přinášet nejnovější trendy v oblasti materiálů, vybavení a interiérového designu.
Neváhejte a kontaktujte nás.

MSJ prodejna  MSJ prodejna Praha

  Portfolio produktů

  Reference

  Plníme sny o dokonalém bydlení.

  Díky letům práce a nezaměnitelných zkušeností jsme se vypracovali na špičku mezi prodejci kožených sedacích souprav a nábytku.
  Kožené sedačky, sedací soupravy, manželské postele, křesla a nábytek nejvyšší kvality vyznačující se precizním řemeslným zpracováním, použitím těch nejpoctivějších přírodních materiálů, jedinečným designem a zejména nezapomenutelným pohodlím.
  Srdečně vás zveme k návštěvě našich showroom prodejen.