Zařízení interiéru luxusního bytu, Zvolen

MSJ Kožené sedačky slider

Zařízení interiéru luxusního bytu, Zvolen

Popis projektu: Realizace zařízení interiéru luxusního bytu ve Zvolenu. Při výběru nábytku jsme přihlíželi k náročným požadavkům klienta ohledně kvality materiálového provedení. Cílem tohoto projektu bylo propojit eleganci s nadčasovým designem se zachováním přírodních materiálů v příjemných hnědých odstínech. Dominantou velkorysého prostoru denní obývací části je nadčasová sedací souprava Monnalisa v nádherné anilinové přírodní kůži. Konferenční stolek ve tříkombinaci se zrcadlovou a mramorovou povrchovou úpravou doplněnou vyřezávanou kůží jako lemem, harmonicky dotvořil atraktivnost sedačky spolu s kvalitním vlněným kobercem. Otevřený prostor si vyžádal důkladný výběr vhodného jídelního stolu. Vybrali jsme nádhernou a zároveň praktickou keramickou desku pro top jídelního stolu v kombinaci se zajímavou bronzovou podnoží. Hlavním kritériem výběru židlí bylo kromě designu a kvalitní broušené kůže (nubucku) pohodlí. Open space sladily dominantní, ale zároveň jemná svítidla nad jídelním a konferenčním stolem. Chodbovou část jsme doplnili bronzovým nábytkem jako šperkem. Ložnicová část si vyžádala pohodlnou čalouněnou postel Julius s vysokým čelem se zajímavým prošíváním a příjemným materiálem. Měkkost a pocit komfortu dotvořily čalouněné odlehčené noční stolky. Na fotografiích nám ochotně pózovala naše spokojená klientka a zároveň majitelka bytu.

Místo: Zvolen
Rok: 2021
Realizace: MSJ WORLD COOPERATION spol. s r. o.

 

Zariadenie interiéru luxusného bytu, Zvolen

Popis projektu: Realizácia zariadenia interiéru luxusného bytu vo Zvolene. Pri výbere nábytku sme prihliadali na náročné požiadavky klienta ohľadom kvality materiálového prevedenia. Cieľom tohto projektu bolo prepojiť eleganciu s nadčasovým dizajnom so zachovaním prírodných materiálov v príjemných hnedých odtieňoch. Dominanciou veľkorysého priestoru dennej obývacej časti je nadčasová sedacia súprava Monnalisa v nádhernej anilínovej prírodnej koži. Konferenčný stolík v trojkombinácii so zrkadlovou a mramorovou povrchovou úpravou doplnenou vyrezávanou kožou ako lemom, harmonicky dotvoril atraktívnosť sedačky spolu s kvalitným vlneným kobercom. Otvorený priestor si vyžiadal dôkladný výber vhodného jedálenského stola. Vybrali sme nádhernú a zároveň praktickú keramickú dosku pre top jedálenského stola v kombinácii so zaujímavou bronzovou podnožou. Hlavným kritériom výberu stoličiek bolo okrem dizajnu a kvalitnej brúsenej kože (nubucku) pohodlie. Open space zosúladili dominantné, ale zároveň jemné svietidlá nad jedálenským a konferenčným stolom. Chodbovú časť sme doplnili bronzovým nábytkom ako šperkom. Spálňová časť si vyžiadala pohodlnú čalúnenú posteľ Július s vysokým čelom so zaujímavým prešívaním a príjemnom materiále. Mäkkosť a pocit komfortu dotvorili čalúnené odľahčené nočné stolíky.

Miesto: Zvolen
Rok: 2021
Realizácia: MSJ WORLD COOPERATION spol. s r. o.

 


Warning: Undefined variable $add_facebook_pixel in /data/5/5/558b928d-00c2-4770-8506-02ea957e1b73/msj.cz/web/wp-content/plugins/woo-product-feed-pro/woocommerce-sea.php on line 241