Navštivte nás.

Přijďte se poradit nebo inspirovat při úpravě bydlení. Díky spolupráci s uznávanými světovými výrobci z Itálie, Finska, Německa a Španělska do vašich domovů přinášíme nábytek, který v sobě spojuje dobrý pocit z luxusu, materiálového provedení, designu a ceny. Naše filozofie je čitelná z každého kroku společnosti. Uvědomujeme si důležitost a jedinečnost potřeb zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. K nejkvalitnějším koženým sedačkám a nábytku nabízíme komplexní služby od poradenství, přes interiérový návrh až po pomoc při výběru materiálů.
Spolehlivost, důvěryhodnost a záruka té nejvyšší kvality. To jsou naše priority a vize do budoucna.

MSJ.cz - Sedací soupravy, Sedačky Praha

Domluvte si obchodní schůzku s interiérovým designérem.

Vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru.

Všichni naši zaměstnanci se pravidelně účastní mezinárodních veletrhů, prezentací světových novinek a odborných školení. Cílem je přinášet nejnovější trendy v oblasti materiálů, vybavení a interiérového designu.
Neváhejte a kontaktujte nás.

MSJ prodejna  Portfolio produktů

  Reference

  Plníme sny o dokonalém bydlení.

  Díky letům práce a nezaměnitelných zkušeností jsme se vypracovali na špičku mezi prodejci kožených sedacích souprav a nábytku.
  Kožené sedačky, sedací soupravy, manželské postele, křesla a nábytek nejvyšší kvality vyznačující se precizním řemeslným zpracováním, použitím těch nejpoctivějších přírodních materiálů, jedinečným designem a zejména nezapomenutelným pohodlím.
  Srdečně vás zveme k návštěvě našich showroom prodejen.