Interiérový design

Nemáte architekta nebo designéra? Rádi vám pomůžeme navrhnout a zvolit nejvhodnější řešení pro váš interiér. Pracujme společně na vaší vizi ideálního prostoru. Přemýšlíte o rekonstrukci bytu, respektive potřebujete zařídit váš nový domeček či vpustit nový vítr do vašich kancelářských prostor? Nabízíme vám zakreslení návrhu dispozičního řešení na základě vašeho aktuálního půdorysu, který může být buď v elektronické podobě, nebo v podobě jednoduchého náčrtu o rozměrech.

Zařídíme vám interiér na míru

Reference

MSJ showroom prodejny

Výhradní zastoupení exkluzivních značek

Nicolettihome logo
Pohjanmaan logo

Plníme sny o dokonalém bydlení

Díky letům práce a nezaměnitelných zkušeností jsme se vypracovali na špičku mezi prodejci kožených sedacích souprav a nábytku.

Dodáváme kožené i látkové sedačky, sedací soupravy, postele a nábytek nejvyšší kvality od světoznámých výrobců z Itálie, Finska a Německa. Poskytujeme komplexní služby od poradenství a architektonického návrhu, přes výběr materiálů a jednotlivých modelů až po dodávku a montáž, včetně záručního a pozáručního servisu. Jsme vnímáni jako dodavatel s odlišitelně nejvyšší kvalitou služeb a zboží.
Naším cílem je osvojit si Vaše představy, přeměnit je ve skutečnost a splnit tak Vaše očekávání a požadavky, ať už po stránce odborné nebo finanční. Nabízíme sedačky, sedací soupravy a nábytek pro lidi, kteří v něm hledají stoprocentní kvalitu, funkčnost, pohodlí a dlouhodobou hodnotu.
Navštivte naše showroom – prodejny a vyzkoušejte si nejvyšší kvalitu osobně v Bratislavě, Košicích, Zvoleně.

Reference

Managing director společnosti MSJ 
Monika Žobráková Vávrová